ДТЕК не бачить підстав для перегляду результатів приватизації акцій ПАТ "Дніпроенерго" і вважає ринковою сплачену за держпакет акцій підприємства ціну, а умови приватизації – конкурентними.
Про це йдеться в офіційній заяві енергетичного холдингу ДТЕК Ріната Ахметова.
Як наголошено в документі, холдинг розцінює намір Генпрокуратури оскаржити результати приватизації "Дніпроенерго" як "спробу реприватизації і тиску на інвестора, що суперечить офіційній позиції вищих органів державної влади та європейським прагненням України".
"У разі необхідності ДТЕК вживатиме всіх заходів для захисту своїх прав і законних інтересів як інвестора, включаючи звернення в міжнародні судові інстанції", – сказано в заяві компанії.
Як повідомляв INSIDER, Генеральна прокуратура звернулася до суду з позовами про визнання незаконною приватизацію ПАТ "Дніпроенерго", ПАТ "Закарпаттяобленерго" та ПАТ "Донбасенерго".
Як зазначають у ГПУ, умови приватизації були сформульовані так, щоби штучно створити передумови для придбання державних акцій заздалегідь визначеними суб'єктами. Також відомство вказує на відсутність торгів і конкуренції при визначенні ціни підприємств.
2012 року ДТЕК Ріната Ахметова приватизував 25% акцій ПАТ "Дніпроенерго" за 1,18 млрд грн. При цьому холдинг був єдиним учасником приватизаційного конкурсу.