Лагун сподівається, що держава допоможе рекапіталізувати "Дельта банк"

3 березня 201515:35

Микола Лагун розраховує відновити платоспроможність "Дельта банку" за допомогою зовнішнього інвестора або держави через процедуру часткової або повної рекапіталізації.

Про це йдеться в заяві голови наглядової ради неплатоспроможного "Дельта банку" і його основного власника Миколи Лагуна, повідомляє Інтерфакс Україна.

"Віднесення "Дельта банку" до системно-важливих дозволяє нам розраховувати на якнайшвидший початок процедури відновлення роботи банку за підтримки НБУ і Кабінету міністрів шляхом часткової або повної рекапіталізації", – заявив Лагун.

За словами Лагуна, "Дельта банк" сам звернувся з клопотанням до НБУ, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Кабінету міністрів про визнання банку неплатоспроможним, введення тимчасової адміністрації і встановлення тимчасового мораторію на задоволення вимог кредиторів.

Такі кроки, на думку власника фінустанови, дозволять приступити в стислі терміни до процедури відновлення платоспроможності банку за допомогою зовнішнього інвестора або держави.

"За підтримки держави банк має всі шанси не тільки зберегти лідируючі позиції на ринку, але і високу привабливість як об'єкт для інвестування в майбутньому", – зазначив Лагун.

Як повідомляв INSIDER, Нацбанк своїм рішенням 2 березня відніс до категорії неплатоспроможних четвертий за величиною активів "Дельта банк".

За даними НБУ, з початку 2014 року "Дельта Банку" було надано кредитів на підтримку ліквідності на суму 4,15 млрд грн, а також стабілізаційний кредит на суму 960 млн грн.

Крім того, Міністерством фінансів та Нацбанком обговорювалися плани реструктуризації банку і можливої участі держави в його рекапіталізації. Але, вважаючи незадовільним стан активів банку, регулятор прийняв рішення про визнання банку неплатоспроможним. 

Відзначимо, 2 березня Нацбанк також визнав неплатоспроможними ще два пов'язаних з Миколою Лагуном банки – "Кредитпромбанк" і "Омега банк". 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

20.11.2018, 16:10
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus