Правила сайта

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННІ ІНТЕРАКТИВНИХ РЕСУРСІВ

1. Адміністрація Сайту THEINSIDER.COM.UA (ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕДІА ГРУПА") визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.

2. Незнання даних правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає згоду відвідувача з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.

3. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідність з українським та міжнародним законодавством про авторське право і суміжні права.

4. Адміністрація Сайту THEINSIDER.COM.UA (ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕДІА ГРУПА") не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів , які розміщені на сторінках Сайту THEINSIDER.COM.UA, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на Сайті THEINSIDER.COM.UA, може не збігатися з думками і позицією редакції .

5. Адміністрація Сайту THEINSIDER.COM.UA (ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕДІА ГРУПА") не несе жодної відповідальності за збитки , понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

6. Інтерактивні ресурси Сайту THEINSIDER.COM.UA призначені для обміну думками.

7. Учасники інтерактивних ресурсів Сайту THEINSIDER.COM.UA можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками з тематики повідомлення опублікованого іншими користувачами.

8. Модератор має право переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на його думку, вони відносяться до іншої тематики .

9. Не вітаються повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики .

10. На Сайті THEINSIDER.COM.UA заборонені:

- Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України , порушення порядку, встановленого Конституцією України ; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту;

- Прямі й непрямі образи кого-небудь, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів Сайту THEINSIDER.COM.UA, у тому числі за національною, етнічною, расовою чи релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання;

- Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру;

- Будь-яка образлива поведінка стосовно авторів статей і всіх учасників ресурсу;

- Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу;

- Реклама (не узгоджена з адміністрацією (ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕДІА ГРУПА")) , комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу;

- Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені чинним законодавством України;

- Категорично заборонено флуд (множинне повторення текстових заготовок);

11. Модерування :

- Інтерактивні ресурси (коментарі , блоги і т.д.) є постмодерованими. У разі , якщо на те або інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі;

- Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його;

- Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар. При наборі певної кількості скарг, коментар буде прихований для подальшого перегляду модератором;

- Якщо відвідувач не згоден з рішенням модератора, він можете написати в службу технічної підтримки, зазначену в контактах сайту;

12. Адміністрація (ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕДІА ГРУПА") залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.

13. Адміністрація (ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕДІА ГРУПА")  може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.

14. Адміністрація (ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕДІА ГРУПА") не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.

15. Адміністрація (ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕДІА ГРУПА") завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу .

16. Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив.

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 22 июня 2018

  Ігри з опозиційними поданнями, Або операція бартер

  Як сталося так, що три з подань не дійшли до розгляду в комітеті і чи є це відплатою за те, що депутати дають свої голоси за потрібні закони

   
  • 21 июня 2018

  Питання держбезпеки: Як американські і натівські перемогли президентських і фронтових

  “Цей закон фактично писався американцями, всі правки, які сьогодні пройшли – були передані з американського посольства”, - сказав один з членів оборонного комітету.

   
  • 20 июня 2018

  В очікуванні вироку: хто такий Лусваргі і чому він знову за ґратами

  4 травня націоналісти знайшли його в одному з будинків неподалік бразильського посольства і силоміць привели до ізолятора СБУ.

   
  • 19 июня 2018

  Николай Щуриков: в таком темпе ОПЗ в ближайший год будет порезан на металлолом

  Фирмы Онищенка тоже предлагали нам газ - только у одних его не было, а другие хотели продать дороже.

   
Система Orphus