ФОТОПРОФИЛЬ: Юрий Шушкевич и его "цветные" облака

INSIDER продолжает знакомить своих читателей с молодыми, талантливыми и для многих еще неизвестными украинскими фотографами
Юрій Шушкевич. Фото Дмитра Білоуса
10 октября 201311:04

INSIDER продовжує знайомити своїх читачів із молодими, талановитими і для багатьох ще невідомими українськими фотографами. Щотижня ми публікуватимемо "ФОТОПРОФІЛЬ", де розповідатимемо про молоді таланти.

Наш герой сьогодні – Юрій Шушкевич. 

Фотограф Юрко Шушкевич за освітою - історик. Йому - 25 років, усі прожив у Рівному. Його світлина села Уніж, яке розташоване біля Дністровського каньйону, стала переможцем конкурсу "Твій кадр" і була опублікована в журналі National Geographic Ukraine.

Його фотографії передусім вирізняються емоційністю. З облич людей, яких фотографує Юрко, можна прочитати всі почуття. Напевно, це і є показником якості роботи…

- За освітою ти - історик. Чим ти плануєш займатися далі по життю – працювати за фахом чи таки віддаси перевагу фотографії?

- Важко сказати. Я розумію, що фотографія в якийсь певний момент буде для мене більше переходити в формат "для душі".

Наразі займаюся переважно весільною фотозйомкою. І навіть попри те, що багато людей вважає, що цей жанр фотографії не є мистецтвом, я з цим не погоджусь. Я зрозумів, що це цікаво, мені це подобається. Взагалі почнемо з того, що я не можу займатися тим, що мені не приносить задоволення.

Мені хочеться залишити фотографію у своєму житті, але так само не хочеться закидати й історію. Радше за все, я залишу три паралельні лінії розвитку – фотографію, історію і громадську діяльність.

Мені видається, якщо займатимуся тільки фотографією, то в мене не буде повного відчуття реалізації.

- А коли ти взагалі почав фотографувати?

- Не професійно я почав займатися фотографією приблизно п’ять років тому. А три роки тому я зробив це своєю професією.   

- В яких жанрах ти найбільше працюєш?

Подорожі, портрети та весільна фотозйомка.

- А що тобі найбільш близьке, найбільше подобається?

- Я люблю багато жанрів, але, напевно, найбільше портрет. Мені дуже подобається передавати на фотографії ті речі, які роблять людину унікальною. Це дуже складно, але заради цього я і займаюся фотографією.

- Якщо раптом тобі не комфортно з людиною, вона тобі не подобається, ти з нею працюватимеш? Чи може в такому разі вийти нормальна робота між фотографом і моделлю?

- Зараз я перейшов на те, що переважно пропоную людям зйомку і здебільшого не за гроші. Гроші приносить весільна фотографія.

Наразі склалася така ситуація, що люди не готові оплачувати всі затрачені зусилля на проведення повноцінної фотосесії. Тому для мене портретна фотографія більше для душі, а у весільній є частка комерції.

 
 
 
 
 
 
 
Фотографія, яка була опублікована в National Geographic Ukraine
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

13.11.2018, 15:01
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus