У НБУ запевняють, що ситуація в його приватному пенсфонді "контрольована"

20 листопада 201409:35

Нацбанк проводить аудит та змінив інвестиційну декларацію власного корпоративного пенсійного фонду.

Про це йдеться у повідомленні прес-служба Національного банку України (НБУ).

"Інвестиційна діяльність корпоративного недержавного пенсійного фонду НБУ відбувається відповідно до діючого законодавства. Зауваження, нещодавно надіслані Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України щодо інвестицій фонду, нині ретельно вивчаються", – зазначається у повідомленні.

У НБУ відзначили, що для об’єктивної оцінки активів фонду був проведений внутрішній аудит та запрошена міжнародна аудиторська компанія Baker Tilly.

Крім того, призначено нового виконуючого обов’язки керівника дирекції з управління діяльністю фонду Сергія Козаченка.

Рада фонду також внесла зміни до інвестиційної декларації, які передбачають серед основних напрямків розміщення коштів фонду інвестиції у державні цінні папери з терміном обігу до 3 років та розміщення на депозитних рахунках у державних банках.

"Зазначені зміни спрямовані на мінімізацію ризиків та збереження коштів учасників фондів. Загалом діяльність Фонду наразі повністю контрольована і не потребує введення надзвичайних заходів", – сказано у повідомленні НБУ.

Як писав INSIDER, як засвідчив аналіз Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, колишнє керівництво Недержавного пенсійного фонду Національного банку вклало в ризикові цінні папери понад 500 млн грн, що належать майбутнім пенсіонерам.

Корпоративний пенсійний фонд НБУ – найбільший недержавний фонд в Україні. Його активи, за даними Національної асоціації НПФ України, на червень 2014 року становили 1,57 млрд грн, а частка в загальній вартості активів пенсійних фондів – 66%.  

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

7.12.2018, 08:48
Додати
Система Orphus