Штаб АТО заявляє про порушення бойовиками перемир’я

23 грудня 201716:36

Російсько-терористичні війська намагаються зірвати новорічно-різдвяне перемир’я, яке почало діяти з початком цієї доби.

Про це йдеться у заяві штабу АТО.

Сьогодні, близько 11.30 російські найманці здійснили обстріл у бік позицій Збройних Сил України на Світлодарській дузі. Збройна провокація із гранатометів, великокаліберних кулеметів та озброєння БМП була здійснена із непідконтрольного українському уряду населеного пункту Калинівка. Вогонь у відповідь сили АТО не відкривали.

"Водночас, нагадуємо про те, що за даними розвідки штабу АТО російсько-окупаційними військами накопичено запаси боєприпасів, які приховані неподалік лінії бойового зіткнення на різних напрямках. Мета створення даних арсеналів - відкриті провокації проти підрозділів Збройних Сил України та ймовірні обстріли тимчасово окупованих прифронтових населених пунктів у Донецькій та Луганській областях під час Новорічно-різдвяного перемир'я, щоби спровокувати вогонь у відповідь та звинуватити підрозділи сил АТО нібито у зриві перемир’я", - наголошує штаб.

Командування сил АТО зазначає, що такі дії бойовиків і їхніх кремлівських кураторів свідчать про зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту та демонструють небажання дотримуватися режиму припинення вогню і свідоме невиконання Мінських домовленостей.

"Все це робиться з метою, щоб показати неспроможність виконання режиму перемир’я без офіцерів СЦКК Російської Федерації",- сказано в заяві.

Хочете дізнаватися про все та швидко? Підписуйтеся на наш Телеграм 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 19:46
Додати
Система Orphus