Винуватицю смертельного ДТП у Харкові, внаслідок якого загинули п'ятеро осіб, затримано на три доби.
Інформацію про це підтвердили кореспондету Insider у харківській поліції.
Нею виявилася 20-тирічна Олена Зайцева, прийомна дочка харківського бізнесмена Василя Зайцева, студентка Харківсього національного університету імені Каразіна.
Василь Зайцев - президент ООО "Група-тайфун", а також голова правління та гендиректор компанії Укренергочермет.
За повідомленням місцевих журналістів, одразу після трагедії на місце ДТП до дівчини приїхала група осіб на двох позашляховиках з луганськими номерами. Автомобіль Lexus оформлений на прийомного батька дівчини.
Водія автомобіля Volkswagen Tuareg, який врізався у Lexus, що виїхав на червоне світло, також затримано. Обидва водії пройшли освідування, за попередніми даними алкоголю в їхній крові не виялено.
За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.
Як відомо, ввечері 18 жовтня у центрі Харкова автомобіль Lexus в'їхав у натовп пішоходів. У результаті ДТП 5 людей загинули, ще 6 отримали поранення.