Волонтерка Зінкевич у важкому стані, але при свідомості

6 грудня 201509:18

Стан волонтерки ДУК "Госпітальєри" Яни Зінкевич лишається стабільно важким після ДТП, однак до неї вже повернулася свідомість.

Вона може розмовляти, все гаразд із пам'яттю, повідмляє сайт Сектор правди.

Зазначено, що після того, як волонтерка потрапила в аварію, то перебувала у вкрай важкому стані в реанімації. Комбат "Госптальєрів", друг "Стрілок", який теж перебував у машині, знаходиться у нейрохірургічному відділенні, при свідомості.

Станом на 14:00 суботи лікар Юрій Скребець із лікарні ім. Мечнікова повідомив про те, що Зінкевич у свідомості та перебуває в медикаментозному сні у важкому стані. Своєю чергою друг "Стрілок" отримав ушкодження, які не несуть загрози життю.

"Станом на 21:45 суботи, за повідомленням лікарів, до Яни повернулась свідомість. Вона може розмовляти, все гаразд із пам'яттю. Однак стан лишається стабільно важким. Друг "Стрілок" перебуває під пильним наглядом, лікарі вирішують, чи потрібне оперативне втручання. Він отримав черепно-мозкову травму", - йдеться в повідомленні.

Фото: sectorpravdy.com

Нагадаємо, ДТП сталася 5 грудня близько 4:00. Авто "Госпітальєрів" на слизькому асфальті злетіло з траси та декілька разів перевернулось. Зінкевич викинуло з машини.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

2.12.2018, 11:22
Додати
Система Orphus