На останніх секундах запису бортових самописців російського А321, що зазнав катастрофи у Єгипті, чути сторонній шум.
Про це заявив у Каїрі керівник міжнародної комісії з розслідування причин катастрофи лайнера Айман аль-Мукаддам, передає ВВС Україна.
Уламки російського А321 доставлять до Каїра у безпечне місце, сказав він. За його словами, обидві "чорні скриньки" знайдено в перший день аварії, уламки ж літака розлетілися на понад 12 км і не всі з них вдалося знайти.
Виявлені уламки поки не дозволяють визначити причини катастрофи, додав він.
У єгипетської влади поки немає конкретної версії катастрофи російського літака, розглядаються всі можливі сценарії, заявив голова комісії.
Наразі слідство продовжує збирати інформацію, сказав аль-Мукаддам.
Нагадаємо, літак Airbus A321 російської авіакомпанії "Когалимавіа" розбився на Синайському півострові 31 жовтня. Загинули всі 224 людини, що були на борту.
Раніше сьогодні міністр закордонних справ країни розкритикував західні держави за те, що вони не поділилися з Єгиптом даними розвідки.