Правоохоронці у рамках широкомасштабної спецоперації в Україні з ліквідації діяльності організованого злочинного угруповання вилучили понад 1,3 млн доларів в офісах та приватних володіннях, а також 40 млн грн. у благодійному фонді.
Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська на брифінгу в Києві 31 жовтня, передає Інтерфакс-Україна.
"Ми встигли вилучити понад 1,3 млн доларів в офісах та приватних приміщеннях, де проводилися обшуки. Ми вилучили понад 40 млн грн., які формально мали бути у благодійному фонді, який фінансував АТО", - сказала вона.
Гітлянська поінформувала, що під час обшуків у суботу було вилучено понад 210 печаток різних підприємств, і "навіть була одна печатка Дніпропетровської обласної державної адміністрації".
"Кошти переводилися через один відомий банк... і зникали в невідомому напрямку... Але потім, завдяки оперативним діям ми встановили, що на ці кошти купувалися дорогі автомобілі, інші засоби для збагачення цих людей", - сказала речник СБУ.
Вона також повідомила, що підприємства, які обслуговували це ОЗУ, не повернули до держбюджету понад 30 млрд грн. валютної виручки.
"І це тільки перші результати нашої операції", - підкреслила Гітлянська.
Нагадаємо, колишнього заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації, який брав участь у виборах мера Києва від партії "Укроп" Геннадія Корбана, затримали силовики вранці 31 жовтня.
