Генштаб: добровольчих формувань на лінії фронту немає

7 серпня 201512:19

Начальник Генштабу Віктор Муженко підкреслює, що в даний час "по всій лінії зіткнення немає ні добровольчих формувань, ні підрозділів Нацгвардії - тільки ЗСУ".

В інтерв'ю тижневику "Новий час" Муженко, говорячи про ситуацію в Широкиному, підкреслив, що "заміна підрозділів Національної гвардії на морську піхоту проводиться для посилення оборони Маріуполя і підвищення керованості військ", - повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Національна гвардія повинна виконувати свої функції, а збройні сили - свої. Оборона передових рубежів — це завдання ЗСУ", - сказав Муженко, зазначивши, що це також пов'язано з нарощуванням бойових можливостей Збройних сил.

"Ми створили нову бригаду морської піхоти. Переформували її з тієї 36-ї бригади берегової оборони, яка вийшла з Криму. І у нас на сьогодні є всі сили і засоби, для того, щоб повністю змінити підрозділи Нацгвардії. Зараз по всій лінії зіткнення немає ні добровольчих формувань, ні підрозділів Нацгвардії — тільки ЗСУ", - сказав Муженко.

Він також розповів, що російські регулярні частини брали участь не тільки в ліквідації "Іловайського котла" у серпні 2014 р., але і під Дебальцевим в лютому 2015 р.

Муженко також стверджує, що відновлення Дебальцівського залізничного вузла проводили російські спеціальні армійські частини.

"Протягом 4 місяців після нашого виходу дві російські бригади залізничних військ відновлювали цей вузол із залученням фахівців-залізничників. І цією роботою особисто керував заступник міністра шляхів і повідомлень Російської Федерації", - розповів він.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

15.11.2018, 00:26
Додати
Система Orphus