У полоні в бойовиків перебуває 183 особи, - Тандіт

5 серпня 201521:08

Служба безпеки України заявляє про перебування в полоні в бойовиків "ЛНР" і "ДНР" 183 українців.

Про це сказав радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі 5 каналу.

"Служба безпеки України на вчорашній день показувала цифру 183 людини – це не тільки представники Збройних сил України, це також хлопці з Національної гвардії, також це хлопці з добровольчих батальйонів і ще цивільні особи", - зазначив він. 

Радник голови СБУ також розповів, що вчора в Мінську були передані списки полонених. Українська сторона отримала від терористів списки полонених українців, які вони готові віддавати. За даними Тандіта, на сьогодні вже звільнено більше 2800 людей.

Як повідомляла 10 липня уповноважена президента щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко, на той час в полоні у бойовиків залишалися 245 українських військових. За її словами, за два місяці роботи мінської підгрупи з гуманітарних питань вдалося звільнити близько 30 військовослужбовців.

 
Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

15.11.2018, 19:02
Додати
Система Orphus