"Київенерго" обіцяє киянам більше 10 тис. безкоштовних лічильників

21 травня 201521:09

До кінця року в Деснянському районі столиці ПАТ "Київенерго" обіцяє замінити більше 10 тис. старих лічильників на нові зонні прилади обліку, які будуть інтегровані у систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ).

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Київенерго". 

"Відповідно до інвестиційної програми на 2015 рік, Київенерго замінить жителям Лісового масиву (Деснянський район) більше 10 тис. старих лічильників електроенергії на нові зонні прилади обліку, які будуть інтегровані в систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають у компанії, нові прилади обліку дозволять власникам нових двозонних лічильників з 1 квітня 2015 року отримувати знижку у 50% при оплаті за електроенергію, спожиту у нічний час доби (з 23:00 до 07:00). А знижка для власників тризонних лічильників на електроенергію, спожиту вночі, становить 60%.

Крім того повідомляється, що нові зонні лічильники, підключені до системи АСКОЕ, дозволятимуть дистанційно збирати показники спожитої електроенергії.

У 2014 році киянам було встановлено понад 21 тис. багатозонних приладів обліку, котрі були підключені до АСКОЕ. Зокрема, на Виноградарі було встановлено 9444 лічильників, на Теремках - 6556 лічильників, на Троєщині - 5442 приладів.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

21.11.2018, 03:34
Додати
Система Orphus