"Правий сектор" пояснив, чому утримує в полоні волонтерів-медиків

2 травня 201519:42

У "Правому секторі" насильне утримання кількох волонтерів-медиків на своїй базі в Дніпропетровській області пояснили "викриттям злочинного угруповання".

Про це йдеться в заяві Добровольчого корпусу "Правий сектор", опублікованій начмедом ДУК ПС Яною Зінкевич у своєму Facebook 2 травня.

"Протягом півроку велася оперативна розробка з виявлення та викриття злочинного угруповання. Під виглядом волонтерів і добровольців угруповання впроваджувалося в командний склад медичних добровольчих батальйонів і розвалювало їх зсередини, зберігаючи напрацювання попередніх керівників і привласнюючи заслуги волонтерів собі", - йдеться в повідомленні.

За її словами, результат роботи цієї групи добре простежується останніми новинами, що пов'язані з медичними добровольчими підрозділами і не тільки.

Як повідомила Зінкевич, група була розкрита при спробі виведення медичного батальйону "Госпітальєри" зі складу ДУК ПС, що вчасно було попереджено.

Вона стверджує, що в результаті розкриття групи пішли погрози на її адресу та командного складу ДУК "ПС", причому вони ведуться як фізично, так і інформаційно.

"Наразі ведеться внутрішнє розслідування, що безумовно ускладнено політичною ситуацією навколо добровольчих батальйонів, а так само недавнім оточенням, в якому знаходилася база ДУК ПС. У розслідуванні викриваються все нові факти, а учасники цієї тіньової схеми дають свідчення", - зазначила Зінкевич.

Пізніше Зінкевич видалила цей свій пост зі сторінки у соцмережі.

Як повідомляв INSIDER, на базі добровольчого підрозділу "Правий сектор" у районі Покровського, Дніпропетровської області близько 5 діб у ямі утримують чотирьох волонтерів-медиків.

Зазначено, що вони стали свідками протиправної діяльності представників підрозділу, зокрема щодо незаконного обігу наркотиків, і їх у такий спосіб примушують відмовитись від подальших заяв та розголошення цієї інформації.

Раніше родичі волонтерів повідомляли, що очікують заяву від "Правого сектору", в якій буде звинувачено у незаконній діяльності саме захоплених медиків. Мало того, саме Яну Зінкевич вони звинувачували в обігу наркотичних препаратів, що, власне, і викрили затримані волонтери.

Пізніше стало відомо, що двох утримуваних медиків відпустили.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 12:35
Додати
Система Orphus