ГПУ відкликала подання щодо скасування недоторканності судді Оберемка

22 квітня 201514:27

ГПУ відкликала з ВСУ подання щодо скасування недоторканності судді Владислава Оберемка для доопрацювання.

Про це повідомив на брифінгу у вівторок перший заступник генпрокурора Володимир Гузир, відповідаючи на запитання журналістів про причини відкликання подання, яке відбулося, коли він виконував обов’язки генпрокурора.

"Я не відкликав подання, просто воно надійшло (до ВСУ, – ред.) з технічними неточностями, а тому було направлено на доопрацювання", - розповів він.

Разом із тим він не повідомив, чи планує ГПУ скеровувати подання повторно.

"Я думаю, що це ми вирішимо вже без журналістів", - сказав Гузир.

Як відомо, найближчим часом завершується термін відсторонення Оберемка від обов’язків судді, у зв’язку з розслідуванням його погроз у бік працівника ДАІ. 

Як повідомляли, генеральний прокурор Віктор Шокін має намір внести до Верховної Ради подання про скасування недоторканності для притягнення до відповідальності судді Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемка.

Вища кваліфікаційна комісія суддів відсторонила від посади Оберемка.

1 березня співробітники ДАІ зупинили автомобіль, за кермом якого перебував Оберемко, через порушення ним Правил дорожнього руху.

Під час оформлення протоколу суддя погрожував пістолетом інспекторові ДАІ, а також журналістові, який знімав інцидент на відео.

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

21.11.2018, 03:30
Додати
Система Orphus