Міліція почала розслідувати участь 19 луганчан у загонах "ЛНР"

14 квітня 201517:18

Співробітники міліції 13 квітня почали досудове розслідування за фактом участі 19 жителів Луганської області в незаконних збройних формуваннях самопроголошеної "Луганської народної республіки".

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook  написала начальник прес-служби Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Луганській області Тетяна Погукай.

За її даними, 13 квітня під час оперативно-розшукових заходів співробітники Управління боротьби з кіберзлочинністю ГУМВС України в Луганській області викрили 19 осіб, які брали участь у незаконному збройному формуванні "ЛНР".

Цей факт кваліфіковано за ч. 5 ст. 260 (створення не передбачених законами України воєнізованих формувань або участь у їх діяльності) Кримінального кодексу.

Вживають заходи щодо розшуку та затримання підозрюваних.

Як повідомляли, співробітники міліції 10 квітня почали досудове розслідування за фактом участі жителя Привілля Луганської області в незаконних збройних формуваннях самопроголошеної "Луганської народної республіки".

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

19.11.2018, 07:00
Додати
Система Orphus