У Донецькій області шахтарі на мітингу вимагали виплати боргів

24 березня 201516:43

У Димитрові Донецької області відбувся мітинг шахтарів ДП "Красноармійськвугілля" через невиплату заробітної плати.

Також шахтарі вимагають збереження робочих місць. Наразі протестувальники сформували робочу групу, яка виїхала до Краматорська на зустріч із губернатором Донецької області, повідомляє Конфедерація незалежних профспілок України.

Повідомляють, що заробітну плату шахтарям заборгували за три місяці. Після розмови з мітингувальниками гендиректор ДП "Красноармійськвугілля" Юрій Сальников змушений був написати заяву про звільнення із займаної посади.

Сьогодні гірники ДП "Львіввугілля" також розпочали страйк через невиплату заробітної плати та закриття шахт - усі сім шахт ДП "Львіввугілля" зупинили роботу.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 07:38
Додати
Система Orphus