Прикордонники за добу зафіксували на Сході 9 безпілотників ворога

22 березня 201517:13

У Державній прикордонній службі заявляють, що протягом доби терористичні угруповання продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки.

Загалом було зафіксовано 9 БПЛА в районі н. п. Сартана, Зоря, Маріуполь, Талаківка, Слов'янськ та в районі н. п. Новоазовськ Донецької області, повідомляє прес-центр ДПСУ.

Також, за даними відомства, учора терористи здійснили два обстріли зі стрілецької зброї та гранатометів блокпосту "Майорськ", де несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби та Збройних Сил України: постраждалих немає.

"Уздовж лінії розмежування прикордонники затримали 15 вантажних автомобілів та 4 мікроавтобуси української реєстрації, які перевозили без належних документів продукти харчування та слідували на тимчасово  неконтрольовану територію поза дорожніми коридорами", - йдеться в повідомленні.

"Ще два автомобілі, які рухалися на тимчасово неконтрольовану територію, зупинили прикордонники після здійснення попереджувальних  пострілів із автомата Калашникова", - додали у відомстві.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

7.12.2018, 00:14
Додати
Система Orphus