Україна виконує домовленості і нарощує військовий потенціал, - Порошенко

12 березня 201519:00

Україна неухильно виконує Мінські домовленості, вважає президент України Петро Порошенко.

"Хочу підкреслити, що Україна неухильно дотримується всіх взятих на себе зобов'язань – ми припинили вогонь", – заявив Глава держави під час засідання Ради національної безпеки і оборони, повідомляє прес-служба.

Проте, за словами Порошенка, українські військові мають можливість оборонятися і у разі потреби завдають удару у відповідь на агресію.

 "Припинення вогню не означає, що ми не відкриваємо вогонь у відповідь. Відповідні накази, права і повноваження у українських частин і підрозділів є, і їм є чим захищатися", – наголосив Президент.

Паралельно з виконанням домовленостей Україна посилює позиції і нарощує обороноздатність, зауважив глава держави.

"Ми ведемо два паралельних процеси: процес перший – ми неухильно виконуємо вимоги Мінського меморандуму. Процес другий – ми активно і рішучо нарощуємо бойовий потенціал наших Збройних сил", – заявив Петро Порошенко.

Президент також проінформував присутніх членів РНБО про результати переговорів з партнерами України щодо допомоги у відновленні боєздатності, зокрема, про рішення США надати Україні нелетальну допомогу у галузі безпеки.

"Ми будемо озброєні тактичними безпілотниками, додатково постачають станції радіоелектронної та контрбатарейної боротьби. Зараз відновлено тренування та підготовка українських військових, в тому числі із залученням наших партнерів з декількох країн НАТО", – відзначив Президент.

Окрім того, Порошенко затвердив план будівництва фортифікаційних споруд. За його словами, узгоджено порядок будівництва з відповідним визначенням підрядників та відповідальних в обласних державних адміністраціях, які відповідають за кожну ділянку на лінії зіткнення та фінансування робіт.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

18.11.2018, 02:51
Додати
Система Orphus