Самопроголошений "мер" Ялти просить відновити роботу McDonalds

5 березня 201517:27

Самопроголошений міський "голова" Ялти Андрій Ростенко просить власника відновити роботу ресторану McDonalds до початку курортного сезону.

"Я сподіваюся, що власник ресторану все-таки знайде можливість для реалізації тут цікавих і перспективних проектів. Хочеться, щоб це відбулося вже до початку курортного сезону - будівля не повинно пустувати", - цитує Ростенка прес-служба російського "уряду" міста.

За його словами, у зв'язку з цим буде ще раз ініційовано переговорний процес з власником.

Він також підкреслив, що у будівлі ресторану є законний власник, а земельна ділянка знаходиться в оренді. При цьому будь-які заборгованості по орендній платі відсутні.

"До нас зверталися підприємці та фірми з приводу можливої покупки цієї будівлі, але власники не готові обговорювати дане питання", - додав Ростенко.

Як повідомляв INSIDER, помічник прем’єр-міністра Росії Геннадій Онищенко прирівняв маркетинг брендів McDonalds з бойовими діями проти російського населення.

У свою чергу голова комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков запропонував McDonalds і Coca-Cola підтримати санкції США проти Росії і таким чином позбавити Росію від своєї продукції.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

4.12.2018, 07:38
Додати
Система Orphus