Кабмін не отримав від СБУ список російських ЗМІ для припинення акредитації

5 березня 201514:47

У Кабінеті Міністрів заявляють, що не отримували від Служби безпеки список російських засобів масової інформації, співробітникам яких має бути призупинена акредитація.

"Офіційно список ми не отримували", - цитують повідомлення прес-служби Українські новини.

При цьому уточнили, що без офіційного отримання даного списку Кабмін не може виконати постанову Верховної Ради про призупинення акредитації співробітників російських ЗМІ на час АТО.

Начальник прес-служби СБУ Олена Гітлянська уточнила, що даний список був спрямований лише в апарат Верховної Ради, звідки, за її словами, він повинен бути переданий в інші органи державної влади.

Гітлянська додала, що, за наявною у неї інформацією, 4 березня даний список був розісланий в усі органи влади.

Список російських ЗМІ, акредитація співробітників яких зупиняється на час АТО, був визначений СБУ на виконання постанови Верховної Ради №1853.

Згідно з ним, Кабміну доручено у дводенний строк з дня набрання постановою чинності (12 лютого) призупинити акредитацію співробітників російських ЗМІ.

Також уряду доручено розробити порядок акредитації журналістів і технічних працівників іноземних ЗМІ до 12 березня.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

21.11.2018, 18:41
Додати
Система Orphus