Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила телеканалу "112 Україна" попередження за антиукраїнські висловлювання в ефірі програми "Шустер Live".
Таке рішення Нацрада прийняла на сьогоднішньому засіданні, повідомляє Інтерфакс-Україна.
За даними моніторингу регулятора, в ефірі вищевказаної телепрограми було включення з російським журналістом Максимом Шевченком, висловлювання якого носили яскравий антиукраїнський характер.
Представник телеканалу Людмила Писанка зазначила, що "112 Україна" вважає таку ситуацію неприпустимою, такі речі не можуть транслюватися в ефірі національних телеканалів і надалі телеканал має намір контролювати процес запрошення гостей до студії і наповнення ефіру телепрограми "Шустер Live".
Також вона зазначила, що телеканал готовий переривати ефір шоу, якщо такі ситуації будуть повторюватися.
У той же час даний ефір транслював телеканал "24", проте представник телеканалу повідомив, що контракт зі "Студією Савіка Шустера" розірваний.
За його словами розрив контракту не пов'язаний з порушеннями в ефірі, але це стало каталізатором, який привів до розриву договору.
Враховуючи сказане представником телеканалу "24", Нацрада вирішила не виносити йому попередження, а просто прийняти факт до відома.
