Рятувальники досі не можуть евакуювати населення з Дебальцевого

18 лютого 201511:23

Керівник прес-служби Державної служби з надзвичайних ситуацій Наталія Бистра заявила, що співробітники відомства не мають змоги вивезти населення Дебальцевого з 8 лютого через обстріли.

Вона розповіла, що починаючи з 8 лютого через постійні обстріли бойовиками Дебальцевого та прилеглих сіл, а також мінування основних доріг ДСНС організовано не вивозила місцеве населення, повідомляє Інтерфакс.

"Водночас жителі Донецької та Луганської областей продовжують самостійно залишати небезпечні райони", - зазначила Бистра.

Крім того, за її словами, відновлення зруйнованих об'єктів інфраструктури та житлового фонду Дебальцевого готові розпочати понад 200 рятувальників за умови припинення бойових дій.

"У зв'язку з веденням бойових дій у Дебальцевому проведення аварійно-відновних робіт поки що неможливе. Ми постійно моніторимо обстановку й у разі її поліпшення відновні роботи готові розпочати понад 200 фахівців і 80 одиниць техніки від ДСНС і комунальних служб", - розповіла керівник прес-служби.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

21.11.2018, 12:04
Додати
Система Orphus