Меркель виступила проти допомоги Україні зброєю: Путін не злякається

Вона не вірить, що Путін може програти з військової точки зору
7 лютого 201515:46

Канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що постачання зброї до України не допоможе врегулювати ситуацію на Донбасі.

Про це вона сказала, виступаючи на конференції з безпеки в Мюнхені (Німеччина) 7 лютого, передають Українські новини.

"Я не можу передбачити такої ситуації, коли поліпшені озброєння української армії призведуть до того, що президент (Росії Володимир) Путін буде настільки вражений, що він програє з військової точки зору", - сказала вона.

Меркель наполягає, що необхідно сконцентруватися на пошуку не військових, а дипломатичних та інших шляхів врегулювання ситуації в Україні, включаючи санкції відносно Росії.

Крім того, канцлер Німеччини констатує, що гарантій виконання можливих нових домовленостей про припинення вогню на Донбасі немає.

"Немає теоретичних гарантій цього. Ми очікуємо, що те, що нам пообіцяли, буде імплементовано, але те, що ми бачили після "мінських угод" - дуже розчаровує", - зазначила вона.

Водночас Меркель вважає, що попередній негативний досвід не повинен зупиняти подальші спроби зацікавлених сторін врегулювати ситуацію і досягти угод.

Раніше Меркель заявила, що вважає неможливим вирішення конфлікту в Україні військовим шляхом.

Як повідомляв INSIDER, глава РФ Володимир Путін, Меркель і президент Франції Франсуа Олланд домовилися про підготовку плану імплементації домовленостей, досягнутих у Мінську у вересні 2014 року.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

20.11.2018, 16:38
Додати
Система Orphus