Стали відомі вимоги до голови Антикорупційного бюро

10 січня 201518:40

Секретар комісії з обрання керівника Національного антикорупційного бюро Євген Захаров розповів про необхідні вимоги до кандидата на посаду керівника НАБ, які внесуть у текст оголошення про проведення конкурсу.

За його словами, директор бюро обиратиметься на п’ять років, а його вік не має перевищувати 65 років, - повідомляє Укрінформ.

Крім того, конкурсант має мати вищу юридичну освіту, а на останньому етапі перед призначенням стосовно нього проводитиметься спеціальна перевірка.

"У конкурсі можуть брати участь іноземці нарівні з громадянами України. А в разі обрання іноземець має отримати українське громадянство", - зазначив Захаров.

За його словами, на першому етапі проходження конкурсу не будуть вимагати весь комплекс документів у паперовій формі.

"Від кандидатів достатньо тільки заяви, автобіографії, зокрема, про членство у політичних партіях, а також декларацію про майно, доходи, витрати", - сказав Захаров.

Члени комісії також запропонували, аби документи можна було надіслати в електронному вигляді і наступного дня після отримання розміщувати їх на офіційному веб-сайті президента.    

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

15.11.2018, 01:43
Додати
Система Orphus