Президент Литви Грібаускайте назвала Росію терористичною державою

За її словами, агресія РФ може поширитись по Європі
20 листопада 201413:40

Президент Литви Даля Грібаускайте заявила, що російська агресія може поширитися по Європі. Крім того вона назвала РФ терористичною державою.

"Україна сьогодні бореться за мир в усій Європі, за усіх нас. Якщо терористичну державу, яка здійснює агресію проти свого сусіда, не зупинити, то агресія може поширитися по Європі і далі", - з посиланням на радіо LRT, передає Delfi.

За словами Грібаускайте, Україна потребує всебічної підтримки.

"І політична, і ділова, і гуманітарна, і військова підтримка потрібні, щоб ця країна, її жителі…вирішили, в якому напрямку їхня держава має рухатися - тобто в європейському напрямку, аби вони могли робити це не під тиском, без військових інтервенцій, без агресії", - сказала президент Литви.

Вона також наголосила, що Україні доводиться боротися не лише з військовим нападом, а й з економічною, інформаційною агресією.

Як повідомляв INSIDER, раніше МЗС Литви вимагало посилити санкції проти РФ через погіршення ситуації на Сході України.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.12.2018, 02:46
Додати
Система Orphus