У Раді національної безпеки й оборони заявляють про перекидання в Україну нових підрозділів російських військ.
Є загроза повномасштабного наступу, заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу 9 листопада.
"Триває перекидання з Росії на територію України додаткових формувань бойовиків, диверсійних груп, накопичення озброєння і військової техніки, боєприпасів", – повідомив Лисенко.
За його словами, "лишається високою імовірність проведення російською стороною масштабних провокацій – терористичних актів, обстрілів, збройних нападів тощо".
Зокрема – "для подальшого звинувачення в цьому сил АТО, що створило би передумови для введення на Донбас так званих "миротворчих" підрозділів Збройних сил РФ".
