Міністерство оборони створює Раду волонтерів, якій дає доступ до залишку коштів із благодійної програми "565", в рамках якої українці перераховують гроші на армію.
Про це заявив міністр оборони Валерій Гелетей на прес-конференції в Києві 2 жовтня, повідомляє журналіст "Радіо Свобода" Яна Полянська у своєму Twitter.
"Гелетей: волонтери займатимуться не закупівлею зброї, а забезпечуватимуть їжу, одяг і медикаменти з програми "565". Йдеться по 60 млн грн", – написала вона у мікроблозі.
Зазначено, що координатором Ради волонтерів стане Давид Арахамія, який "зібрав на армію близько 27 млн грн".
За інформацією журналістки, Гелетей також повідомив, що група волонтерів незабаром поїде в Грузію, аби перейняти досвід формування реабілітаційних таборів для військових.

