Рада дозволила вводити санкції проти РФ

14 серпня 201413:23

Верховна Рада затвердила можливість введення санкцій проти Російської Федерації за агресію проти України.

Санкції включають 29 видів економічних, фінансових та інших обмежувальних заходів, які може затвердити Рада нацбезпеки і оборони України.

Серед санкцій є заморожування активів держав агресорів та їхніх компаній, заборона на в'їзд в Україну, зупинка перевезень, обмеження використання телевізійних та радіочастот та Інтернету, введення економічних та фінансових важелів.

Також закон передбачає заборону діяльності партій, рухів та громадських об'єднань. Разом з тим депутати відмінили пункти в законі про обмеження або припинення роботи ЗМІ, в тому числі, в мережі Інтернет.

Санкції будуть затверджуватися рішенням РНБО і вводитися указом президента. Санкції за міжнародними договорами буде приймати Верховна Рада.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

17.11.2018, 21:55
Додати
Система Orphus