Переговори України, ОБСЄ та РФ можуть відбутися в Мінську, - Геращенко

1 липня 201411:40

Третя зустріч переговорів Україна-ОБСЄ-РФ з врегулювання ситуації на Донбасі може відбутися в Мінську.

"Обговорюється така можливість, щоб ще раз створити умови для результативної роботи так званої контактної групи, Україну в якій представляє президент Леонід Кучма", - цитує уповноваженого з ситуації на Донбасі Ірину Геращенко Інтерфакс-Україна.

"Вам відомо, що прийнято рішення про відновлення роботи так званої тристоронньої контактної групи. Не виключено, що чергове засідання цієї контактної групи буде проведено не на сході України, можливо, це буде Мінськ", - розповіла.

Разом з тим, вона не відповіла на пряме запитання, чи розглядається президентом Петром Порошенком можливість введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях.

Перше засідання тристоронньої контактної групи відбулося 8 червня в Києві. 23 червня в Донецькій облдержадміністрації пройшли перші багатосторонні консультації.

Також консультації тристоронньої контактної групи з представниками "ДНР" і "ЛНР" відбулися 27 червня.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

17.12.2018, 00:44
Додати
Система Orphus