У Краматорську Донецької області під час проведення антитерористичної операції співробітниками СБУ разом з бійцями Збройних Сил було затримано п’ятьох озброєних бойовиків, які обстрілювали українських військових.
Під час затримання зловмисників, яке відбулося 14 червня, правоохоронці вилучили стрілецьку зброю, сім тисяч гривень і, так звану, "льотну книжку" – персональний звітний документ обліку підготовки пілота, - повідомляють в прес-службі СБУ.
"Один із затриманих – 21-річний громадянин Росії, колишній курсант Краснодарського вищого військового авіаційного училища Ніколай Крилов, розповів, що прибув на схід України "заробити гроші", – йдеться у повідомленні.
Зі слів найманця, він приїхав до Слов’янська, побачивши в Інтернеті рекламу про набір добровольців для участі у бойових діях на стороні терористичної організації "ДНР". За цю "роботу" координатори обіцяли грошову винагороду - одну тисячу доларів США на день.
16 червня 201418:11