На Луганщині бойовики грабують мисливські магазини і крадуть авто

15 червня 201416:29

У місті Стаханов Луганської області 14 червня о 18:30 семеро озброєних автоматичною зброєю людей, вибивши двері, пограбували магазин "Охотник", розташований на проспекті Леніна.

Про це повідомила прес-секретар луганського обласного управління міліції Тетяна Погукай на своїй сторінці у Facebook, звітуючи про оперативну обстановку в області станом на 15 червня.

За її словами, під загрозою застосування зброї, терористи викрали з магазину пневматичні гвинтівки, пістолети, камуфльований одяг, взуття, патрони для гладкоствольної зброї, чохли до пістолетів і гвинтівок, ремені для одягу, ножі, термоси, предмети для полювання тощо.

Крім того, цього ж дня у місті Рубіжне з території штрафмайданчика ДП "Інформ-ресурс", розташованого на вулиці Визволителів, 15, озброєні автоматами люди в камуфляжах і балаклавах, викрали чотири мопеди і два автомобілі: "Рено Трафік" і "ВАЗ-21083".

Ще один факт крадіжки авто зафіксовано в місті Первомайськ: із території РЕЗ, розташованої на вулиці Щорса, група бойовиків викрала службовий мікроавтобус "УАЗ".

За інформацією Погукай, в місті Антрацит невідомі, пошкодивши навісний замок, проникли в гараж, розташований біля будинку №56 на вул. Петровського, звідки викрали автомобіль "ВАЗ-21063", що належить місцевому жителю.

До того ж на блокпосту, розташованому в селищі Металіст Слов'яносербського району, озброєні автоматами бойовики зупинили автомобіль "ЗІЛ" (автоцистерна), що належить ТОВ "Геолсервіс", і викрали його.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 16:33
Додати
Система Orphus