Переважна більшість виборчих дільниць в Україні на позачергових виборах глави держави в неділю відкрилися вчасно.
Про це повідомив голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Михайло Охендовський, інформує Інтерфакс-Україна.
За словами голови ЦВК, в Луганській області вибори проходять у двох округах з 12, в Донецькій – у семи з 22.
Глава ЦВК відзначив, що в Луганську і Донецьку області доставлені бюлетені для усіх окружних виборчих комісій, однак передати їх безпосередньо в комісії поки неможливо через те, що самі комісії не працюють у зв'язку з погрозами і залякуванням їх членів з боку представників незаконних збройних формувань.
Зокрема, за даними ЦВК, в Луганській області в окрузі №114 (центр – Біловодськ ) з 197 виборчих дільниць відкрилося 98, в окрузі №115 (центр – Сватове) з 200 дільниць відкрилися 186.
У Донецькій області в окрузі №47 (центр – Олександрівка) голосування проходить – там відкриті 19 з 114 дільниць. На цьому ж окрузі знаходиться Слов'янськ, але там голосування не проводиться.
В окрузі №49 (центр – Добропілля) з 100 ділянок відкриті 77, в окрузі №50 (центр – Красноармійськ ) з 130 дільниць відкрилися 55.
У Маріуполі бюлетені доставлені в 2 округи: в 58 окрузі працюють 112 дільниць з 116, в 59-му – 90 з 100.
Також бюлетені доставлені в округ №61 (центр – Волноваха) в 60 ділянок із 123, а також в округ №62 (центр – Старобешеве) в 40 ділянок із 140.
Охендовський зазначив, що протягом дня органи влади будуть шукати можливість доставити бюлетені в інші округи або на інші ділянки, однак "шансів на це мало".