Росія забракувала українську картоплю

22 квітня 201419:06

Інспектори Управління Россільгоспнагляду по місту Москва, Московській і Тульській областям 16 квітня виявили в партії української картоплі вагою 60 тонн шкідливі карантинні організми - цисти золотистої картопляної нематоди.

У зв'язку з цим партія зараженої підкарантинної продукції повернута відправнику, цитує УНІАН повідомлення відомства.

При цьому в Россільгоспнагляді відзначили, що виявлені організми не небезпечні для здоров'я людини, однак, у разі їх розповсюдження, можуть завдати істотної шкоди економіці й сільському господарству.

Як повідомлялося, з початку квітня Россільгоспнагляд неодноразово повертав в Україну партії різної сільськогосподарської продукції - сухого молока, рибних консервів, живої птиці та ін. При цьому з 7 квітня за рішенням Росспоживнагляду до Росії заборонено ввезення молочної продукції з п'яти українських підприємств.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

18.12.2018, 16:23
Додати
Система Orphus