Народний депутат Ігор Калєтнік купив 15 га лісу в Бучі Київської області, а власником вказаний його 92-річний дідусь.
За допомогою махінацій і підставних людей Калєтнік купив ділянку вартістю 15 млн дол. і будує на ній чергове "Межигір’я", йдеться в сюжеті СТБ.
На папері землю розподілили на 50-х осіб, які начебто стояли в черзі й мали скористатися своїм правом на землю. Потім "покупці" дарували свої ділянки і за це отримували по 100 доларів.
Ця схема привела журналістів до 92-річного дідуся, мешканця Вінничини, який є рідним дідом Ігоря Калєтніка. Нардеп із легкістю визнав цей факт.
"А в нас що заборонено? Головне, щоб ти її придбав законно, заплатив податки. Є по 200, по 300, по 500 тисяч гектарів землі. Що таке сьогодні 15 гектарів землі?" - запитує, дивуючись, нардеп Калєтнік.
У прокуратурі Ірпеня обіцяють розібратись у ситуації, що склалась: "Наразі ми перевіряємо законність отримання цих земельних ділянок".
![]() |
| 6-метровий паркан навколо землі Калєтніка |

