Меркель відмовляється порівнювати Путіна і Гітлера

1 квітня 201409:29

На питання про те, чи можна порівнювати анексію Криму Росією з діями Німеччини під керівництвом Гітлера, канцлер ФРН Ангела Меркель відповіла негативно.

"Я розглядаю анексію Криму як окремий випадок", - цитує Меркель DW.

Однак, на її думку, "мова однозначно йде про порушення міжнародного права".

Німецькі політики піддали критиці заяву міністра фінансів ФРН, зроблену 31 березня на зустрічі з берлінськими школярами. Говорячи про анексію Криму Росією, Вольфанг Шойбле заявив: "Подібні методи використовував у свій час Гітлер у Судетах."

Заступник голови парламентської фракції СДПН Рольф Мютцених заявив: "Проведення сумнівних паралелей заважає зусиллям уряду Німеччини з врегулювання кризи".

Між тим у Мінфіні Німеччини повідомили, що під час зустрічі зі школярами Шойбле ясно висловився проти прямого порівняння Росії c націонал-соціалістичним режимом.

"Якщо виникло враження, що міністр порівняв російського президента з Гітлером, то це не так", - йдеться в повідомленні відомства.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

17.11.2018, 10:32
Додати
Система Orphus