У Держприкордонслужбі вже кажуть, що штаби в Криму не захопили

2 березня 201420:04

У Держприкордонслужбі зявили, що штаби Азово-Чорноморського регіонального управління та Сімферопольського прикордонного загону не захоплені, однак протистояння з російським спецназом досі триває.

Про це повідомило відомство на своєму сайті.

"Незважаючи на дуже гостре протистояння в Сімферополі з російським спецназом, прикордонники не втратили управління підрозділами охорони державного кордону в Криму", - йдеться у повідомленні.

"Прикордонники загону стримали нападників та не допустили їх до кімнат зберігання зброї та основних комунікацій. Наразі в регіональному управлінні та загоні продовжується силове протистояння", - заявили прикордонники.

У відомстві уточнили, що українські прикордонники продовжують виконувати завдання з охорони державного кордону, забезпечують пропуск громадян через пункти пропуску.

У Держприкордонслужбі нагадують, що 2 березня спецпідрозділи Росії за участі офіцерського складу та генералів ФСБ РФ здійснили спробу силового захоплення штабу Сімферопольського загону та адміністративної будівлі Азово-Чорноморського регіонального управління.

“Операція російськими військовими була ретельно спланована, завчасно виведені з ладу системи управління та зв’язку, для прикриття були задіяні снайпери. Під час штурму нападники виламали двері, частково знищили автоматизовані робочі місця та вимкнули зв'язок”, - додають прикордонники.

За заявою відомства, російський спецназ здійснює психологічний тиск на прикордонників та в ультимативній формі вимагає підпорядкуватися новому керівництву АР Крим.

Нагадаємо, раніше Держприкордонслужба повідомила, що штаби Азово-Чорноморського регіонального управління та Сімферопольського прикордонного загону захопили невідомі.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 06:07
Додати
Система Orphus