Незгода частини кредиторів не вплине на реструктуризацію, – Яресько

11 вересня 201516:22

Бажання власників єврооблігацій з погашенням в 2015 році переглянути умови реструктуризації ніяк не вплине на процес реструктуризації пакету зовнішніх боргів України.

Про це міністр фінансів Наталя Яресько повідомила журналістам, інформують Українські новини.

"Вони (власники єврооблігацій-2015 – ред.) У переговорах з членами комітету (комітету кредиторів України). Це не має будь-якого впливу", – сказала міністр.

Яресько наголосила, що у вищевказаних кредиторів немає достатнього пакету єврооблігацій для блокування рішення щодо реструктуризації та списання частини боргів України.

Глава Мінфіну зазначила, що плановані терміни завершення процесу реструктуризації залишаються колишніми – жовтень. 

Як повідомляв INSIDER, 27 серпня Україна і комітет кредиторів досягли угоди про реструктуризацію частини державного боргу загальним обсягом $18 млрд. Реструктуризація передбачає повне списання $3,6 млрд, відстрочку платежів по тілу кредиту на 4 роки, а також встановлення єдиної процентної ставки за бондами на рівні 7,75%.

Водночас, за даними ЗМІ, група кредиторів, які давали короткострокові позики України, хочуть переглянути умови реструктуризації, вважаючи цю угоду невигідною.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

20.11.2018, 14:35
Додати
Система Orphus