Shell почала реверсне постачання газу в Україну

15 квітня 201513:24

Одна з найбільших в світі нафтогазових компанія британо-нідерландська Royal Dutch Shell з квітня цього року почала постачання природного газу в Україну в реверсному напрямку.

Безпосередньо здійснює постачання зареєстрована в Лондоні трейдингова компанія концерну - Shell Energy Europe, - передає дані джерела в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України ЛІГАБізнесІнформ.

за даними співрозмовника агентства, весь газ надходить в Україну через Словаччину.

Чиновник уточнив, що в квітні Shell поставить мінімум 120-130 млн куб. м. Вартість газу становить близько $253 за тис. кубометрів.

За даними видання, з жовтня 2014 року газ в Україну почала поставляти норвезька державна газонафтова компанія Statoil. Також газ з Європи в Україну поставляють RWE Supply&Trading (Німеччина), GDF Suez, E. ON Global Commodities (Німеччина) та інші трейдери.

Інформацію про постачання Royal Dutch Shell газу в Україну в ході засідання уряду також підтвердив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, назвавши її серед інших європейських компаній, в яких НАК "Нафтогаз України" закуповує блакитне паливо. 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

17.11.2018, 13:21
Додати
Система Orphus