Словаччина, Угорщина, Румунія і Болгарія погодили газопровід Eastring

8 березня 201512:28

Словаччина, Угорщина, Румунія і Болгарія близькі до підписання меморандуму про будівництво газопроводу Eastring від словацько-українського до болгарсько-турецького кордону.

Про це повідомляють словацькі ЗМІ, пише Європейська правда.

Презентація газопроводу Eastring відбулася у листопаді 2014 року. У грудні велися зустрічі з потенційними партнерами та представниками державних органів країн, через які проходитиме газопровід. Паралельно велися переговори з представниками Єврокомісії.

Фінансування Eastring вестиметься з трьох основних джерел. По-перше, це буде консорціум із компаній-учасниць у Словаччині, Болгарії, Румунії та Угорщині.

Другим джерело фінансування буде ЄС, тому що цей проект знаходиться у відповідності з концепцією і Єврокомісії. Серед інших джерел фінансування може бути комерційний банк або Європейський інвестиційний банк.

Країни склали робочі групи з представників державних газотранспортних систем. Фінансувати будівництво газопроводу ймовірно буде консорціум фірм-учасниць будівництва.

Потужність газопроводу сягатиме від 20 млрд до 40 млрд кубометрів газу на рік. Протяжність трубопроводу, залежно від проекту, сягатиме від 744 км до 1015 км. Оціночна вартість інвестицій у перший етап проекту оцінюється на рівні 1,3 млрд євро. Запуск трубопроводу заплановано на 2018 рік.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

18.12.2018, 04:31
Додати
Система Orphus