Продаж держпідприємства "Укрспирт" в його поточному стані невигідний державі.
Про це в ході брифінгу заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства, голова конкурсної комісії Ярослав Краснопольський, повідомляє РБК-Україна.
"Розпродати або роздати за тією ціною, яка є, в тому стані, в якому знаходяться підприємства: з 42 підприємств, реально працюючих – 4. Чи виграє від цього держава і ринок?... Створення додаткової вартості компанії – це одне з головних і ключових завдань, яке буде ставитися перед новим керівником підприємства", – заявив Краснопольський.
Заступник міністра також зазначив, що зараз на продукцію "Укрспирту" немає попиту на зовнішніх ринках.
"Ми досить неконкурентні зі своєю собівартістю на зовнішніх ринках", – зазначив Краснопольський.
Нагадаємо, 15 січня Верховна Рада повернула на доопрацювання в Кабмін урядовий законопроект, який значно розширював перелік об'єктів держвласності, що підлягають приватизації, у тому числі через протести народних депутатів через можливу приватизацію "Укрспирту".