Керівництво державної компанії "Центренерго" буде змінено найближчим часом.
Як повідомляє кореспондент INSIDER, про це на брифінгу заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.
"Стосовно імпорту (вугілля – ред.). Нещодавно була велика історія про імпорт з ПАР. Тому "Центренерго" зараз знаходиться в ситуації, коли операційна діяльність майже не ведеться, менеджмент ніякі рішення приймати не хоче, активності не веде. Тому найближчим часом однозначно буду призначати нових людей, які будуть більш активно виконувати свої обов'язки", – сказав Демчишин.
Як повідомляв INSIDER, раніше ГПУ допитала керівників "Укрінтеренерго", "Центренерго" та міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана у справі постачання вугілля з ПАР.
Раніше ЗМІ з посиланням на джерело в оточенні прем'єр-міністра повідомяли, що президент Петро Порошенко на засіданні РНБО поставив під сумнів прозорість схеми поставок вугілля з Південно-Африканської Республіки в Україну.
Україна підписала угоду про постачання 1 млн тонн вугілля з ПАР. За словами міністра енергетики та вугільної промисловості Продана, ціна поставленого з ПАР вугілля склала $86 за тонну.

