Самопроголошена влада Криму звернулась до віце-прем'єра РФ Дмитра Козака з проханням зняти обмеження на ввезення в республіку сільгосппродукції з України.
Про це на прес-конференції повідомив міністр сільського господарства невизнаної республіки Крим Микола Полюшкін, повідомляє Кримінформ.
"Ми підготували лист за підписом в.о. глави республіки Сергія Аксьонова до Россільгоспнагляду і на ім'я віце-прем'єра Дмитра Козака про те, щоб зняти всі обмеження на поставку сільгосппродукції та продуктів переробки з України до Криму", – сказав Полюшкін.
За словами чиновника, документ вже переданий особисто віце-прем'єру Козаку і реакцію на нього слід чекати до понеділка.
Полюшкін уточнив, що до переліку не увійшли пиво і горілчана продукція українського виробництва, ввезення якої призупинено рішенням Росспоживнагляду. У зверненні йдеться про зняття заборони на ввезення молока і молокопродукції, картоплі, яловичини, томатів і кукурудзи.
