Рада дозволила Кабміну залучити $100 млн кредиту уряду Японії

12 серпня 201413:05

Рада ратифікувала угоду з Японією про надання Україні кредиту на 10 млрд ієн ($98 млн).

За прийняття відповідного законопроекту  №0090 проголосували 292 депутати. 

Згідно з угодою, кредит в японських ієнах в розмірі до 10 млрд ієн буде наданий уряду України Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA) у якості кредиту на політику розвитку економічних реформ.

Згідно з угодою, термін погашення кредиту складе 14 років після пільгового періоду в 6 років. Відсоткова ставка складе 0,95% річних. Період виплати складе 3 роки після дати набрання чинності кредитної угоди. 

"Кредит буде наданий для покриття бюджетних витрат, які здійснюватимуться компетентними органами уряду України з метою підтримки реалізації програми реформування, за винятком витрат на товари, які будуть вказані в списку, взаємно узгодженому між зацікавленими органами двох урядів", – зазначається у тексті угоди.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

13.12.2018, 13:12
Додати
Система Orphus