Делегація України 10 квітня вилітає на переговори з МВФ

9 квітня 201413:04

Українська делегація у складі міністрів фінансів та економічного розвитку і торгівлі Олександра Шлапака і Павла Шеремети, голови Нацбанку Степаном Кубіва у четвер, 10 квітня, вилітає на переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми летимо делегацією - глава Мінфіну, голова Нацбанку і я. Завтра вилітаємо. Все під контролем. Все йде за планом. Факт того, що відкликаний прогноз - це не сигнал. Все йде за планом", - повідомив глава МЕРТ Шеремета журналістам у середу.

"Додаткових претензій з боку МВФ немає. Є очікування. Процедурні питання. Повинні прийматися рішення", - додав він.

Як повідомлялося, місія МВФ 27 березня заявила про досягнення на рівні персоналу угоди з владою України про програму економічних реформ, яка може бути підтримана дворічної програмою stand-by (SBA) Фонду обсягом $14-18 млрд. У Києві очікують, що рада директорів МВФ розгляне це питання до кінця квітня і розмір першого траншу може скласти близько $3 млрд.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

23.11.2018, 05:41
Додати
Система Orphus