Платіжний баланс України 6 місяців поспіль із дефіцитом, – НБУ

6 січня 201411:53

Позитивне сальдо зведеного платіжного балансу України за січень-листопад 2013 року знизилося до 0,4 мільярда доларів з 1,1, мільярда доларів у січні-жовтні минулого року.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на Національний банк України.

За попередніми оцінками, в листопаді 2013 року зведений платіжний баланс, шостий місяць поспіль, було зведено з дефіцитом, який становив 0,6 мільярдів доларів або на 0,1 мільярда доларів більше також дефіциту в листопаді 2012 року.

Водночас, з початку 2013 року сальдо зведеного платіжного балансу залишалося позитивним і становило 0,4 мільярда доларів, проти дефіциту в 3,3 мільярда доларів за аналогічний період 2012 року.

Дефіцит поточного рахунку платіжного балансу за 11 місяців 2013 року становив 14,2 мільярдів доларів, що на 2 мільярда перевищує показник за аналогічний період 2012 року.

Водночас, у листопаді минулого року дефіцит поточного рахунку у розмірі 1,1 мільярда доларів став найменшим показником за останні п'ять місяців через більш низькі обсяги імпорту газу.

Імпорт товарів у листопаді минулого року скоротився на 3,5% у річному вираженні - до 7,1 мільярдів доларів, за рахунок скорочення енергетичного імпорту на 13,5% і продукції машинобудування - на 5,6%.

Експорт товарів у листопаді також скоротився - на 6,5% у річному вираженні, до 5,7 мільярдів доларів, за рахунок зниження експорту продукції АПК на 2,5%, продукції машинобудування - на 26,1% і хімічної продукції - на 28,1%.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

9.12.2018, 02:40
Додати
Система Orphus