Новий графік має забезпечити погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат до кінця року.
Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, відкриваючи засідання Кабміну.
"Графік ліквідації заборгованості, який виконувався до початку політичного протистояння, на жаль, доведеться переглянути", – повідомив глава уряду.
"Доручаю першому віце-прем'єр-міністру Арбузову разом з міністром фінансів Колобовим і міністром соціальної політики Королевською до кінця тижня подати на розгляд новий графік", – зазначив Микола Азаров.
За словами глави Кабміну, новий графік повинен забезпечити погашення заборгованості з соцвиплат до кінця нинішнього року та "входження країни в новий рік без затримки будь-яких соціальних виплат".
Азаров також доручив відповідальним урядовцям щоденно доповідати про виконання графіка.
Як повідомляв INSIDER, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що уряд має повністю ліквідувати всі затримки і вийти на звичайний графік соціальних виплат до 10 грудня. Прем'єр пояснював затримку соцвиплат діями Мінфіну і Мінсоцполітики, які завчасно не виділили необхідної кількості коштів.
