Міжнародний валютний фонд продовжує наполягати на підвищенні Україною цін на газ для населення.
"(Необхідно забезпечити) реформування енергетичного сектора, тобто, насамперед, підвищення тарифів", - сказав у ході конференції Fitch Ratings постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше, повідомляють Українські новини.
Крім того, на думку МВФ, Україна повинна забезпечити гнучкість обмінного курсу та суттєве поліпшення бізнес-середовища.
Фонд також рекомендує українській владі затвердити пакет короткострокових і середньострокових заходів з ліквідації дисбалансів в економіці.
Ваше висловив стурбованість значним фіскальним дефіцитом в Україні, а також квазіфіскальним дефіцитом, що відображає проблеми в енергетичному секторі.
Нагадаємо, місія МВФ працювала в Україні в період з 17 по 29 жовтня для проведення дискусій у рамках консультацій за ст. 4 (зобов'язання щодо валютного режиму) угоди з МВФ за 2013 рік, а також для здійснення постпрограмного моніторингу.
