Строительный конфликт в Киеве с участием "Правого сектора" и "Азова": что случилось

16 сентября 201920:15

У понеділок, 16 вересня, від самого ранку мешканці будинків в історичному центрі Києва з’ясовували обставини зведення автомобільного гаражу. Через це стався конфлікт, в якому брали участь представники добровольчого українського корпусу "Правий сектор" та "Азову".

Неподалік готелю "Інтерконтиненталь", між будинками №9 по вулиці Велика Житомирська та будинків 6, 6-а по вулиці Володимирська, члени ОСББ "Княже місце" чинили опір зведенню залізного гаража.

Учасники ОСББ заперечують існування законного дозволу на будівництво. Існуючий дозвіл пов’язують з недобросовісністю районних органів, які й надали "фейкові", за їх словами, документи володарям гаражу.

Фото: Герман Крігер

"До цього всього причетний голова Михайлівського ЖЕКу Данько Володимир Павлович і також керуючий (комунальне підприємство “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва”, - ред.) Савченко Дмитро Вікторович, які нібито погоджували ці схеми, тобто сприяли захопленню території", - стверджує місцевий мешканець Ігор.

Саме підписи цих людей стоять на розпорядженні про надання дозволу на встановлення тимчасового збірного індивідуального гаражу на вул. Володимирський, 9, які продемонструвала сторона власників гаражу.

Пані Ольга, яка отримала дозвіл на зведення гаражу, її чоловік та мати не розуміють, чому ОСББ чинить їм опір – всі документи вони мають. Їх копії вони надали патрульним, які прибули на місце конфлікту за викликом голови правління ОСББ Анжеліки Ригаль.

Фото: Герман КрігерЧерез деякий час ознайомлення з документами обох сторін поліцейські вирішили, що споруду треба розібрати, що й зробили робочі.

Пані Анжеліка стверджувала, що представники "Правого сектору" сьогодні зранку насильно захоплювали цю територію надаючи у підтвердження фотографії автівок на чорних номерах "ДУК". Проте, за словами чоловіка Ольги, який назвав себе воєнним волонтером, на одному автомобілі він приїхав сам, бо зараз “проводить її ремонт, щоб знову відправити на фронт”, а на другій приїздив його друг, щоб допомогти встановити гараж.

Фото: Герман Крігер


Цю інформації підтвердив речник "Правого сектору" Артем Скоропадський, з яким зв’язалась журналістка Insider. Він назвав захоплення території “абсолютною брехнею” та підтвердив волонтерську діяльність Віталія.

У свою чергу пан Віталій повідомив, що за викликом ОСББ до конфлікту приєднувались члени "Азову", однак, як кажуть власники гаражу, перевіривши, що будівництво законне, вони поїхали.

Фото: Герман Крігер

На місце подій також був представник КП "Благоустрій", він підтвердив, що документи реальні, стверджує Віталій.

Нагадаємо, вранці стало відомо про конфлікт в середмісті Києва за участі людей на автомобілях з військовими номерами та символікою добровольчих формувань.

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

16.09.2019, 20:20
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus