ВРП закрыла дело в отношении судьи из Бердянска, которого подозревают во взяточничестве

16 марта 202020:44

Вища Рада Правосуддя (ВРП) у понеділок, 16 березня, тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя суддю Васильківського міськрайонного суду Максима Ковбеля. Про це йдеться у документі на сайті ВРП.

Його відсторонили від здійснення правосуддя на 6 місяців з позбавленням права на доплати до посадового окладу та обов’язковим направленням до Національної школи суддів для підвищення кваліфікації.

Журналісти "Наші гроші" повідомляли, що у Києві діє злочинна група, яка "запровадила на території Київського регіону протиправну фінансову схему по незаконному переведенню безготівкових грошових коштів у готівку з метою виведення капіталів підприємств легального сектору економіки в тіньовий обіг з використанням фіктивних комерційних структур". Злочинна група "створила та придбала ряд суб’єктів підприємницької діяльності", зокрема, ТОВ "І-нвест" (ЄДРПОУ 36473568).

За їх даними, засновниками цієї фірми нині значаться Алла Бондар, Анна Гамарненко, Віталій Голотюк, Максим Ковбель, Олександр Кравець, Світлана Кулішова, Олег Лисенко, Анастасія Огньова, Олександр Семененко, Антон Старченко, Андрій Чепурко.

Окрім того, ВРП закрила дисциплінарну справу стосовно судді Бердянського міськрайонного суду Андрія КРАМАРЕНКА.

Суддя Крамаренко підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, а саме у ймовірному вимаганні та отриманні хабаря у розмірі 20 000 грн. за прийняття рішення про стягнення боргу.

У 2016 році направлено обвинувальний акт до Бердянського міськрайонного суду Запорізької області, однак, потім справу було передано до Генічеського районного суду Херсонської області.

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

16.03.2020, 20:55
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus